IV Niedziela Wielkanocna – 22.04.2018 r.

1. Dziś przeżywamy Niedzielę Dobrego Pasterza. Jest to równocześnie rozpoczęcie tygodniowych modlitw w int. powołań. Przy wyjściu z Kościoła, zbiórka do puszek na wsparcie naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Paradyżu.
2. W poniedziałek przypada Uroczystość Św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Polski. Zapraszamy tego dnia na Mszę Św. imieninową w int. Księdza Wojciecha na godz. 18.00.
3. W piątek, 27.04 o godz. 19.00 w Parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Żarach Uroczysty Koncert Orkiestry Kameralnej Eurosilesia z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości. Nieodpłatne karty wstępu do nabycia w ŻDK. Szczegóły na plakacie.
4. W przyszłą niedzielę, 29.04, po wszystkich Mszach św. wolontariusze przeprowadzać będą kwestę do puszek w ramach akcji „Pola nadziei” dla naszego żarskiego hospicjum. Wolontariusze w zamian za symboliczne datki wręczać będą kwiaty żonkili – tzw. „żonkilowe broszki.”
5. Zapraszamy na Pielgrzymkę Rodzin Domowego Kościoła do Sanktuarium Św. Józefa w Kaliszu 26 maja. Koszt 50 zł. Szczegóły na plakacie.
6. Dziękujemy za posprzątanie świątyni na dzisiejszą niedzielę. O posprzątanie kościoła w najbliższą sobotę, prosimy mieszkańców z ul. Baczyńskiego numery parzyste.
7. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Szczególnie polecamy: ciekawe książki, modlitewniki, dewocjonalia. Zapraszamy również do nabycia najnowszej prasy katolickiej: Małego Gościa, Gościa Niedzielnego i Niedzieli.