III Niedziela Wielkanocna – 15.04.2018 r.

1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary na tacę w ubiegłą niedzielę, z przeznaczeniem na prace wykonywane przy Kościele. Zebrano 7176 zł. Dziękujemy również za ofiary od rodzin na ten cel.
2. Dziś, przy wyjściu z Kościoła, zbiórka do puszek na pokrycie kosztów ogrzewania świątyni, a w zakrystii istnieje możliwość złożenia ofiary w ramach Grona Wspierających Ubogich.
3. Informujemy naszych Parafian, że Uroczystość Rocznicy I-kom. będzie miała miejsce 13.05 na Mszy Św. o godz. 10.00, a I Komunie będą odbywać się: dla Szk. Podst. nr 2 – 20.05, a dla Szk. Podst. nr 5 – 27.05 również o godz. 10.00.
4. Rodziców dzieci klas IV zapraszamy na spotkanie za tydzień po Mszy Św. odprawionej o godz. 11.30. Spotkanie dotyczyć będzie Rocznicy I-kom.
5. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Niedzielę Dobrego Pasterza. Jest to równocześnie rozpoczęcie tygodniowych modlitw w int. powołań.
6. Za tydzień, przy wyjściu z Kościoła, zbiórka do puszek na wsparcie naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Paradyżu.
7. Zapraszamy na Pielgrzymkę Rodzin Domowego Kościoła do Sanktuarium Św. Józefa w Kaliszu 26 maja. Koszt 50 zł. Szczegóły na plakacie.
8. Dziękujemy za posprzątanie świątyni na dzisiejszą niedzielę. O posprzątanie kościoła w najbliższą sobotę, prosimy mieszkańców z ul. Częstochowskiej.
9. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Szczególnie polecamy: ciekawe książki, modlitewniki, dewocjonalia. Zapraszamy również do nabycia najnowszej prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego i Niedzieli.