IX Niedziela Zwykła – 03.06.2018 r.

1. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy przygotowali ołtarze, nieśli chorągwie, baldachim i wzięli udział w procesji Bożego Ciała.
2. Dziś przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na wsparcie Centrum Opatrzności Bożej.
3. W piątek uroczystość N.S.P.J. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00 i 18.00 Jest to również dzień odpustu parafii N.S.P.J. w Żarach. Suma odpustowa o godzinie 18.00. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
4. We środę o godz. 19.00 odbędzie się próba generalna przed Sakramentem Bierzmowania. W czwartek o godz. 19.00 będzie spowiedź św., poświęcenie i rozdanie krzyżyków.
5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o powołania od godziny 17.00, a po Mszy św., spotkanie katechetów i Grupy Przyjaciół Paradyża.
6. Za tydzień, II Niedziela miesiąca, niedziele naszej odpowiedzialności za budowę nowego kościoła.
7. Nabożeństwa czerwcowe odprawiane będą w naszej parafii w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę i święta o 17.30.
8. Odwiedziny chorych. Ks. Wojciech w sobotę od godziny 9.00.
9. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na wsparcie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego i innych uczelni katolickich.
10. W sobotę i w niedzielę 9 i 10 czerwca w naszej parafii będziemy gościć ordynariusza naszej diecezji Ks. Bp Tadeusza Lityńskiego w ramach wizytacji duszpasterskiej. Oficjalne powitanie odbędzie się w sobotę 9 czerwca na Mszy św. o godzinie 18.00. Wszystkich parafian zapraszamy do udziału we Mszy św. Liturgię poprzedzi nabożeństwo czerwcowe odprawione o godz. 17.30. Na tej Mszy św. będzie udzielony sakrament bierzmowania młodzieży naszej parafii.. W niedzielę od godziny 8.30 na wszystkich Mszach św. Ks. Bp będzie głosił słowo Boże i udzieli pasterskiego błogosławieństwa. Spotkanie z osobami, które należą do poszczególnych grup parafialnych będzie miało miejsce w niedzielę o godzinie 16:30. Wszystkie osoby należące do grup serdecznie zapraszamy. Prosimy o modlitwę o jak najlepsze owoce wizytacji duszpasterskiej.
11. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wyjazdu na pielgrzymkę z dekanatu Żary na uroczystości odpustowe do Rokitna. Wyjazd w niedzielę 17 czerwca b.r o godz. 8.00 z parkingu przy kościele Miłosierdzia Bożego w Żarach. Koszt wyjazdu 30 zł. Zapisy w zakrystii.
12. Dziękujemy za posprzątanie Kościoła na dzisiejszą niedzielę. Msza św w intencji sprzątających z ul Męczenników numery parzyste od 2 do 12 odbędzie się 25.06.2018 o godzinie 7.00. O posprzątanie świątyni w najbliższą sobotę, prosimy rodziców młodzieży przyjmujących sakrament bierzmowania.
13. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Szczególnie polecamy: ciekawe książki, modlitewniki, dewocjonalia. Zapraszamy również do nabycia najnowszej prasy katolickiej.