VI Niedziela Wielkanocna – 06.05.2018 r.

1. Koło Żarskie Towarzystwa Pomocy św. Brata Alberta dziękuje Księdzu Proboszczowi za wyrażenie zgody na zbiórkę pieniędzy dla Hospicjum z Żarach, wszystkim parafianom za hojność i wsparcie naszych pacjentów a wolontariuszom za zaangażowanie i poświęcenie swego czasu i sił na pomoc w zbieraniu pieniędzy. W Parafii pw. Miłosierdzia Bożego zebrano 1852,06 zł. Ogółem w parafiach Żarskich i parafii w Bieniowie zebrano 6.314,09 zł, oraz 10 euro.
2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych: w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę i święta o 17.30.
3. W Czwartek po nabożeństwie majowym spotkanie katechetów.
4. Zapraszamy na Pielgrzymkę Rodzin Domowego Kościoła do Sanktuarium Św. Józefa w Kaliszu 26 maja. Koszt 50 zł. Szczegóły na plakacie.
5. Kurs przedmałżeński w Parafii pw. Św. Józefa Oblubieńca w Żarach, rozpocznie się 03 czerwca w niedzielę Mszą św. o godz. 18.00. Nauki każdego dnia o godz. 19.00 do soboty 09 czerwca.
6. W przyszłą niedzielę, obchodzić będziemy Wniebowstąpienie Pańskie, dzieci klas IV przeżywać będą Uroczystość Rocznicy I Komunii na Mszy Św. o godz. 10.00.
7. Spowiedź Św. dla rodziców i dzieci rocznicowych w sobotę o godz. 11.30.
8. Prosimy, aby osoby niezainteresowane Rocznicą I Komunii, wzięły udział w innych Mszach Świętych niż o godz. 10.00.
9. Za tydzień II Niedziela miesiąca, niedziela naszej odpowiedzialności duchowej i materialnej za dzieło budowy nowego Kościoła. Ofiary na tace będą przeznaczone na bieżące pokrycie kosztów prowadzonych prac.
10. Tego dnia zapraszamy dzieci klas III wraz z rodzicami na Mszę Św. na godz. 16.00.
11. Również za tydzień nabożeństwo fatimskie. O godz. 17.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy fatimskie, a o 17.30 Litania Loretańska. Zakończenie procesją wokół Kościoła.
12. O posprzątanie kościoła w najbliższą sobotę, prosimy mieszkańców z ul. Męczenników Oświęcimskich numery parzyste 2-12.
13. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Szczególnie polecamy: ciekawe książki, modlitewniki, dewocjonalia. Zapraszamy również do nabycia najnowszej prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego i Niedzieli.