Wniebowstąpienie Pańskie – 13.05.2018 r.

1. We wtorek o godz. 19.00 spotkanie przed Sakramentem Bierzmowania dla klas III Gimnazjalnych i I Średnich, a we Środę również o 19.00 dla klas VII Podstawowych.
2. Zapraszamy na Pielgrzymkę Rodzin Domowego Kościoła do Sanktuarium Św. Józefa w Kaliszu 26 maja. Koszt 50 zł. Szczegóły na plakacie.
3. Kurs przedmałżeński w Parafii pw. Św. Józefa Oblubieńca w Żarach, rozpocznie się 03 czerwca w niedzielę Mszą św. o godz. 18.00. Nauki każdego dnia o godz. 19.00 do soboty 09 czerwca.
4. W przyszłą Niedzielę dzieci klas III ze Szkoły Podstawowej nr 2 przystąpią do I Komunii św. na Mszy Św. o godz. 10.00. W związku z tym, kolejna Msza Św. będzie odprawiana nie o 11.30, ale o godz. 12.00. Prosimy osoby niezainteresowane I Komunią Św., aby wzięły udział w innych Mszach Św. niż o godz. 10.00.
5. Spowiedź dzieci I-Komunijnych, rodziców i wszystkich chętnych, w sobotę o godz. 11.30.
6. Za tydzień III Niedziela miesiąca, w zakrystii będzie istniała możliwość złożenia ofiary w ramach Grona Wspierających Ubogich.
7. Dziękujemy za posprzątanie Kościoła na dzisiejszą niedzielę rodzicom dzieci rocznicowych.
8. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Szczególnie polecamy: ciekawe książki, modlitewniki, dewocjonalia. Zapraszamy również do nabycia najnowszej prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego i Niedzieli.