XI Niedziela Zwykła – 17.06.2018 r.

1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę tydzień temu na pokrycie bieżących prac w kościele. Zebrano 5981 zł. Dziękujemy również za ofiary od rodzin na ten cel.
2. Dziś, w Rokitnie odbywa się Odpust Diecezjalny. Pamiętajmy w naszych modlitwach indywidualnych, aby wypraszać potrzebne łaski dla biskupów, kapłanów i całej naszej diecezji.
3. W poniedziałek 18.06 Uroczystość NMP Rokitniańskiej – Głównej Patronki Naszej Diecezji. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00 i 18.00.
4. Dziś III niedziela miesiąca, w zakrystii istnieje możliwość złożenia ofiary w ramach Grona Wspierających Ubogich.
5. W piątek zakończenie Roku Szkolnego i Katechetycznego dla dzieci i młodzieży. Msza św. na zakończenie roku tradycyjnie o godz. 8:00. Zapraszamy wszystkie dzieci, młodzież, nauczycieli, katechetów i rodziców, by wspólnie podziękować Panu Bogu za łaski otrzymane w minionym roku. W szczególny sposób zachęcamy do dziękczynienia absolwentów gimnazjum.
6. Z racji zakończenia roku szkolnego zachęcamy dzieci i młodzież do spowiedzi św. przez cały tydzień od godz. 17:30.
7. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Św. Jana Chrzciciela. Msza Św. odpustowa w Złotniku o godz. 13.00.
8. W czwartek, 21.06  o godz. 18.30 Msza Św. z modlitwą o uzdrowienie w Kościele Rektoralnym.
9. Dziękujemy za posprzątanie Kościoła na dzisiejszą niedzielę rodzinom z ul. Męczenników Oświęcimskich n-ry 14-24. O posprzątanie świątyni w najbliższą sobotę, prosimy mieszkańców z ul. Męczenników Oświęcimskich nr 1 i 3.
10. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Szczególnie polecamy: ciekawe książki, modlitewniki, dewocjonalia. Zapraszamy również do nabycia najnowszej prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego i Niedzieli.