XII Niedziela Zwykła – 24.06.2018 r.

UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA

  1. Rozpoczął się czas wakacyjny. Przypominamy wszystkim parafianom, zwłaszcza dzieciom i młodzieży, o obowiązku uczestniczenia we Mszy św. niedzielnej i świątecznej mimo wakacyjnego wypoczynku. Dziękujemy Panu Bogu za wszystko, co nam dał i prośmy o Jego opiekę wszędzie tam, gdzie wypoczywamy, wyjeżdżamy, dając w ten sposób świadectwo naszej wiary.
  2. W okresie wakacyjnym, a więc do końca sierpnia, w naszym kościele nie będzie Mszy św. o godz. 13.00, a kancelaria parafialna czynna tylko w sobotę w godz. 10:00 – 11:00.`
  3. W piątek przypada Uroczystość Św. Piotra i Pawła. W tym dniu. Msze św. w naszym kościele będą odprawiane o godzinie 7:00 i o 18:00. W czasie Mszy św. będzie zbierana taca na tzw. Świętopietrze czyli wsparcie stolicy apostolskiej. Jest to również dzień odpustu parafii w Sieniawie Żarskiej. Uroczystości odbędą się o godzinie 18:00. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. Za tydzień zmiana tajemnic Żywego Różańca na Mszy św. o godz. 8:30.
  5. Wojciech Woźny odszedł z naszej parafii w dniu 20 czerwca. Obejmijmy ks. Wojciecha naszymi modlitwami.
  6. Dziękujemy za posprzątanie Kościoła na dzisiejszą niedzielę rodzinom z ul. Męczenników Oświęcimskich n-ry 1 i 3. O posprzątanie świątyni w najbliższą sobotę, prosimy mieszkańców z Męczenników Oświęcimskich nr 26 – 36 i domki jednorodzinne.
  7. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Szczególnie polecamy: ciekawe książki, modlitewniki, dewocjonalia. Zapraszamy również do nabycia najnowszej prasy katolickiej: Gościa niedzielnego i Niedzieli.