XIII Niedziela Zwykła – 01.07.2018 r.

 

  1. W okresie wakacyjnym, a więc do końca sierpnia, w naszym kościele nie będzie Mszy św. o godz. 13.00, a kancelaria parafialna czynna tylko w sobotę w godz. 10:00 – 11:00.
  2. Za tydzień druga niedziela miesiąca. Niedziela odpowiedzialności za budowę nowego kościoła. Ofiary na tacę zbierane w tym dniu są będą przeznaczone na ten cel.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź św. przez cały tydzień pół godziny przed Mszą Św. wieczorną. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 17:00 połączona z modlitwą o powołania.
  4. W sobotę o godz. 6:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej soboty miesiąca.
  5. Tego dnia nauka przed chrztem dla rodziców i chrzestnych o godzinie 19:00.
  6. Odwiedziny chorych. Ks. proboszcz odwiedzi chorych w piątek, ks. Waldemar w sobotę. Chorzy, do których chodził ks. Wojciech będą odwiedzeniu w sobotę. Posługę rozpoczynamy od godziny 9:00.
  7. Dziękujemy za posprzątanie Kościoła na dzisiejszą niedzielę rodzinom z ul. Męczenników Oświęcimskich n-ry 26 – 36 i domki jednorodzinne. O posprzątanie świątyni w najbliższą sobotę, prosimy mieszkańców z ul Męczenników Oświęcimskich blok nr 9.
  8. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Szczególnie polecamy: ciekawe książki, modlitewniki, dewocjonalia. Zapraszamy również do nabycia najnowszej prasy katolickiej: Gościa niedzielnego i Niedzieli.