XIV Niedziela Zwykła – 08.07.2018 r.

1. W okresie wakacyjnym, w naszej świątyni w niedzielę nie będzie Mszy św. o godz. 13.00, a kancelaria parafialna czynna tylko w sobotę w godz. 10:00 – 11:00.
  2. W piątek zapraszamy do udziału w nabożeństwie Fatimskim. Rozpoczną się od godziny 17:00 adoracją, modlitwami i procesją wokół kościoła i Mszą św.
  3. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca w zakrystii będzie można złożyć ofiary w ramach grona wspierających ubogich.
  4. W przyszłą niedzielę 15 lipca w parafii MB Szkaplerznej w Żarach Kunicach odbędzie się odpust parafialny wraz z poświęceniem i nałożeniem szkaplerza. Suma odpustowa o godzinie 12:30.
  5. O posprzątanie świątyni w najbliższą sobotę, prosimy mieszkańców z ul Męczenników Oświęcimskich blok nr 13.
  6. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Szczególnie polecamy: ciekawe książki, modlitewniki, dewocjonalia. Zapraszamy również do nabycia najnowszej prasy katolickiej: Gościa niedzielnego i Niedzieli.