XV Niedziela Zwykła – 15.07.2018 r.

1. Dziś trzecia niedziela miesiąca, w zakrystii istnieje możliwość złożenia ofiary w ramach Grona wspierających ubogich.
  2. W kościele św. Józefa w Żarach w niedzielę, 22 lipca, o godz. 17.00 odbędzie się Nabożeństwo ku czci św. Rity z poświęceniem róż i namaszczeniem olejem różanym. Intencje do wspólnej modlitwy można składać do skrzynki znajdującej się przy ikonie św. Rity lub poprzez stronę internetową parafii św. Józefa.
  3. Za tydzień, z okazji przypadającego wspomnienia Św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących, po każdej Mszy św. nastąpi poświęcenie pojazdów mechanicznych i modlitwa za kierowców i podróżujących. W czasie poświęcenia pojazdów zbierane będą ofiary na misje. Kapłan poświęci wszystkie pojazdy na parkingach.
  4. Dziękujemy za posprzątanie świątyni na dzisiejszą niedzielę mieszkańcom z ul Męczenników Oświęcimskich blok nr 13. Msza św. w intencji sprzątających i ofiarodawców odbędzie się 6 sierpnia w poniedziałek o godzinie 18:00.
  5. O posprzątanie świątyni w najbliższą sobotę, prosimy mieszkańców z ul Męczenników Oświęcimskich blok nr 15.
  6. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Szczególnie polecamy: ciekawe książki, modlitewniki, dewocjonalia. Zapraszamy również do nabycia najnowszej prasy katolickiej: Gościa niedzielnego i Niedzieli.