XXI Niedziela Zwykła – 27.08.2017 r.

1. W piątek 1 września obchodzimy 78 rocznicę wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tych, którzy polegli w obronie ojczyzny.
2. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca
3. Odwiedziny chorych, ks. proboszcz w piątek, księża wikariusze w sobotę od godziny 9:00.
4. W sobotę wystawienie Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej soboty miesiąca o godzinie 6:30.
5. Od przyszłej niedzieli wracamy do odprawiania Mszy św. o godzinie 13:00, a od 1 września kancelaria parafialna czynna będzie we wtorek i w czwartek od godziny 16:00 do 17:00 i w sobotę od 10:00 do 11:00.
6. Towarzystwo pomocy im, Św. Brata Alberta zaprasza wszystkich do udziału w Jubileuszu 25 – lecia domu Samotnej Matki. Jubileusz odbędzie się za 2 tygodnie 9 września. Rozpoczęcie Mszą się o godzinie 10:00 w naszym kościele. Na tej Mszy św. będzie również obecny bp ordynariusz Tadeusz Lityński. Później będzie uroczysta gala i festyn rodzinny. Wszystko będzie miało miejsce przy naszej świątyni parafialnej. Serdecznie zapraszamy do udziału.
7. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w naszej parafii 10 września. Rozpoczęcie Mszą św. o godzinie 18:00. Kurs trwać będzie przez cały tydzień. Nauki będą odbywały się każdego dnia o godzinie 18:45.
8. Dziękujemy za posprzątanie świątyni na dzisiejszą niedzielę. O posprzątanie kościoła w najbliższą sobotę prosimy mieszkańców z ul. Komuny Paryskiej, Bukowa i oś. Kronopolu.
9. Cegiełki na wsparcie odbudowy katedry gorzowskiej są dostępne w naszym sklepiku. Tam również nabędziemy prasę katolicką, dewocjonalia oraz inne modlitewniki.