XXXII Niedziela Zwykła – 06.11.2022 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Niedziela – -06.11.2022 r.

 

 1. Wypominki za zmarłych codziennie o godz. 17:30. Kartki na Wypominki wyłożone są z tyłu kościoła. Każda kartka posiada wypisane daty, w które modlimy się za wymienionych zmarłych. Wypisane kartki wraz z dobrowolną ofiarą, prosimy składać na tacę lub w zakrystii.
 2. W tym tygodniu :
 • we wtorek – wspólne czytanie Dzienniczka siostry Faustyny po wieczornej Mszy św.
 • w czwartek – II czwartek miesiąca – modlitwa w intencji Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa w naszej parafii – adoracja od g. 17:00
 • w piątek – Godzina Miłosierdzia wraz z koronką o godz. 15:00
 1. W piątek przypada Narodowe Święto Niepodległości. Msza św. w intencji Ojczyzny zostanie odprawiona w kościele św. Józefa w Żarach, o godz. 12:00. W naszym kościele Msze św. o godz. 7:00 i 18:00. Z racji Narodowego Święta, ks. Biskup Tadeusz Lityński udziela w tym dniu wszystkim wiernym dyspensy od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.
 2. Kancelaria parafialna czynna w tym tygodniu w czwartek i sobotę (we wtorek kancelaria nieczynna).
 3. Msza św. dla rodziców z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św., za tydzień w niedzielę, o godz. 16:00.
 4. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła mieszkańcom ul. Zgorzeleckiej nry parzyste. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona 19 listopada, o godz. 7:00. O posprzątanie świątyni w najbliższą sobotę prosimy mieszkańców ul. Komuny Paryskiej, Bukowej i oś. Kronopolu.
 5. W sklepiku parafialnym do kupienia prasa katolicka: „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i „Mały Gość” dla dzieci. Dostępne też są dewocjonalia oraz kalendarze na przyszły rok.
 6. Za tydzień II niedziela miesiąca, tradycyjnie będziemy modlić się o Boże błogosławieństwo w dziele budowy naszej świątyni parafialnej. Ofiary składane na tacę, będą przeznaczone na pokrycie kosztów realizowanych prac. A po wszystkich Mszach św. zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.