I Niedziela Wielkiego Postu – 10.03.2019

  1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Drogi Krzyżowe będą odprawiane w każdy piątek Wielkiego Postu: dla dzieci o godz. 16.45; dla dorosłych o 17.30; dla młodzieży po Mszy św. wieczornej o 18.30. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę Wielkiego Postu o 17.00. W piątek w czasie Dróg Krzyżowych oraz w niedzielę podczas Gorzkich Żali będą zbierane ofiary z przeznaczeniem na kwiaty do Bożego Grobu.
  2. Osoby żyjące w związkach niesakramentalnych zapraszamy do udziału w rekolekcjach, które odbędą się w dniach 22-24 marca w Głogowie. Koszt 170 zł od osoby. Zainteresowanych zapraszamy do zakrystii po bliższe informacje.
  3. Kandydatów do bierzmowania z klas siódmych zapraszamy w czwartek po Mszy świętej wieczornej na spotkanie formacyjne.
  4. Za tydzień przypada III niedziela miesiąca. Przy wyjściu z Kościoła zbiórka do puszek na pokrycie kosztów ogrzewania świątyni, a w zakrystii będzie istniała możliwość złożenia ofiary w ramach Grona Wspierających Ubogich.
  5. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się w V Niedzielę Wielkiego Postu – 7 kwietnia. Potrwają do środy 10 kwietnia. Prosimy już teraz tak zaplanować swój czas, aby móc w nich uczestniczyć.
  6. O posprzątanie świątyni w najbliższą sobotę, prosimy mieszkańców z ul. Zwycięzców, blok nr 20 A, B, C i nr 22 A, B, C (nowe budownictwo).
  7. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Szczególnie polecamy ciekawe książki, modlitewniki, dewocjonalia. Zapraszamy również do lektury prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.