Pierwsza Komunia

Pierwsza Komunia święta jest wielkim świętem chrześcijańskich rodzin. Zawsze tak było w naszej polskiej tradycji, która od tysiąca lat ukształtowała się na tej ziemi jako tradycja chrześcijańska. Rodzina zawsze była – i nadal pozostaje – tym ludzkim środowiskiem, pierwszym i podstawowym, do którego Bóg przychodzi przez wielkie sakramenty naszej wiary, poczynając od chrztu świętego. Małżonkowie, którzy dają ludzkie życie swoim dzieciom tu, na ziemi, zapraszają do ich serc (…) Dawcę życia wiecznego.

Św. Jan Paweł II, Łódź, 13 czerwca 1987

Przygotowanie do Pierwszej Komunii

W związku z pandemią koronawirusa, prosimy o śledzenie informacji na parafialnej stronie internetowej w aktualnościach i ogłoszeniach.

SPOTKANIA Z RODZICAMI I DZIEĆMI

Spotkania z rodzicami i dziećmi odbywać się będą w kościele w każdą drugą niedzielę miesiąca od września do maja na Mszy św o godzinie 16:00