Intencje mszalne

Niedziela – 26 maja – VI Niedziela Wielkanocna
7.00 ++ Zofia w 17 r. śm.,Wawrzyniec w 27 r. śm., Witold w 45 r. śm.
8.30 Za parafian
10.00 Int. dziękczynna za 17 lat kapłaństwa ks. Leszka Ciocha i za wszystkich kapłanów z naszej parafii o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski i zdrowie
10.00 O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski i zdrowie dla Romana i Urszuli z ok. 40 r. ślubu
11.30 ++ Irena i Tadeusz Sobańscy, ++ z rodzin Pisarskich i Sobańskich
13.00 ++ rodzice, rodzeństwo, teściowie, mąż Jan, córka Anna
18.00 ++ Romuald i Marcin
Poniedziałek – 27 maja
7.00 + Alfred Węgłowski
18.00 O łaskę wiary i nawrócenie dla Piotra i Krzysztofa oraz o łaskę wiary dla całej rodziny Tchorzewskich
Wtorek – 28 maja
7.00 + Lidia Bielawska w 1 r. śm.
18.00 O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski i zdrowie dla Jana i Bronisławy
18.00 O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski i zdrowie dla Adriana z ok. 18 r. urodzin
Środa – 29 maja
7.00  
18.00 W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o uzdrowienie i dalszą opiekę Matki Bożej dla Moniki Kazimierczak
18.00 + Bronisław w 30 r. śm, ++ z rodzin Dąbrowa i Rybakowskich
Czwartek – 30 maja
7.00  
18.00 + Oskar Wozemczuk w 10 r. śm., + Zofia Wozemczuk w 35 r. śm.
18.00 + Michał Łamasz w 31 r. śm., ++ z rodziny Łamasz
Piątek – 31 maja – Nawiedzenie NMP – święto
7.00  
18.00 + Leokadia Kochanowicz w 30 r. śm. i ++ z rodziny
18.00 + Bogdan Suchodolski w 8 r. śm., ++ Janina i Włodzimierz Aleksiejuk
Sobota – 1 czerwca
7.00 Int. Żywego Różańca – wynagradzająca za grzechy popełnione przeciwko Niepokalanemu Sercu NMP – int. od Róży III
18.00 O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski i zdrowie dla Marii Grubizna z ok. 18 r. urodzin
18.00 O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski i zdrowie dla Bartosza i Mateusza z ok. 33 r. urodzin – int. od rodziców
18.00 ++ Anna, Antoni, Jan, Piotr Porębscy, + Wioletta Domańska w 12 r. śm., + Zofia i Stanisław Stempniewicz, ++ Łucja i Norbert Iwaniccy
Niedziela – 2 czerwca – Wniebowstąpienie Pańskie
7.00 Int. zarezer.
8.30 O Boże błogosławieństwo dla żyjących i życie wieczne dla zmarłych członków III Róży Żywego Różańca
10.00 + Anna Miler-Szumiel w 5 r. śm., + Ferdynand Szumiel
10.00 ++ Janina, Władysław, Krystyna Strochalscy, ++ Marianna, Stanisław Pluta
11.30 O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski i zdrowie dla Zosi z ok. 14 r. urodzin
13.00 + Maciej Bielawski
18.00 + Leopold Pelc w 25 r. śm., ++ rodzice: Antoni i Jadwiga