I Niedziela Wielkiego Postu – 18.02.2024 r.

niedziela – 18.02.2024 r.

1. Dzisiaj III niedziela miesiąca i możliwość złożenia ofiary w ramach Grona Wspierających Ubogich, które prowadzi nasz Parafialny Zespół Caritas, a po wszystkich Mszach św. zbiórka do puszek na pokrycie kosztów ogrzewania naszej świątyni.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone tydzień temu na tacę, na utrzymanie i prowadzone prace w kościele. Zebrano 6555 zł. Dziękujemy również za ofiary od rodzin na ten cel.
  3. W tym tygodniu:
  • w środę – nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18:00
  • w czwartek – adoracja Najśw. Sakramentu od g. 17:00.
  • w piątek – Godzina Miłosierdzia wraz z koronką o godz. 15:00.
  1. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych:
  • Drogi Krzyżowe, w każdy piątek:

–  o godz. 16:00 (dla dzieci)

– o godz. 17:30 ( dla dorosłych i młodzieży)

• Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, w każdą niedzielę Wielkiego Postu:
    – o godz. 17:00.

W czasie nabożeństw wielkopostnych (w piątek i w niedzielę) zbierane będą ofiary, z przeznaczeniem na kwiaty do Bożego Grobu.

1. Dziękujemy za posprzątanie świątyni mieszkańcom ul. Szarych Szeregów nr 47 – 57. W najbliższą sobotę prosimy mieszkańców ul. Szarych Szeregów nr 59 – 69.
  2. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli” i „Małego Gościa” dla dzieci.
  3. Za tydzień w niedzielę po wszystkich Mszach św. będzie można złożyć ofiarę do puszki na wsparcie misji „Ad gentes”.