II Niedziela Wielkanocna, czyli Miłosierdzia Bożego – 19.04.2020

  1. Niedziela Miłosierdzia Bożego jest świętem patronalnym naszej wspólnoty parafialnej. Zachęcamy dziś w sposób szczególny do modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia w naszych rodzinach o godz. 15.00.
  2. Od poniedziałku zmienia się limit osób mogących brać udział w Mszach i nabożeństwach w kościele. Według nowego rozporządzenia w naszej świątyni mogą przebywać 43 osoby. Zachęcamy osoby starsze, dzieci i młodzież do pozostania w domach i skorzystania z transmisji Mszy świętych i nabożeństw w radiu lub telewizji.
  3. W czwartek przypada uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
  4. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim, którzy odpowiedzieli na naszą prośbę i dokonali wpłat na konto parafialne lub złożyli ofiarę. W dalszym ciągu prosimy o dokonywanie wpłat, aby parafia mogła funkcjonować. Numer konta jest podany na parafialnej stronie internetowej.
  5. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”. Gazety do nabycia w zakrystii.