III Niedziela Zwykła – 21.01.2024 r.

niedziela – 21.01.2024 r.

1. Dzisiaj III niedziela miesiąca i możliwość złożenia w zakrystii ofiary w ramach Grona Wspierających Ubogich, którą prowadzi nasz Parafialny Zespół Caritas. Po wszystkich Mszach św. zbiórka do puszek na pokrycie kosztów ogrzewania naszej świątyni.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone tydzień temu na tacę, na utrzymanie i prowadzone prace w kościele. Zebrano 8072 zł. Bóg zapłać.
  3. W tym tygodniu :
  • w środę – nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18:00
  • w czwartek – adoracja Najśw. Sakramentu od g. 17:00. Podczas adoracji, nabożeństwo medjugorskie do Królowej Pokoju.
  • w piątek – Godzina Miłosierdzia wraz z koronką o godz. 15:00.
  1. O posprzątanie świątyni w najbliższą sobotę prosimy mieszkańców ul. Szarych Szeregów nr 9, 11, 13, 15, 17, 19.
  2. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli” i „Małego Gościa” dla dzieci.
  3. Parafia Sieniawa Żarska organizuje pielgrzymkę maryjną po Francji i Hiszpanii, w terminie 03-13 kwietnia. Szczegóły na plakatach w gablocie.
  4. Trwa Wizyta Duszpasterska. Pamiętajmy o złożeniu pisemnego zaproszenia. Gotowe formularze wyłożone są na stoliku za ławkami. Plan kolędy w tym tygodniu:

Poniedziałek 22/01/2024

1. Męczenników Oświęcimskich numery parzyste

Wtorek 2/01/2024

Kolęda uzupełniająca – zapisy w zakrystii