IV Niedziela Wielkanocna – 12.05.2019

1. Dziś po każdej Mszy świętej odbywa się zbiórka do puszek na wsparcie Wyższego Seminarium Duchownego w Paradyżu.
  2. W poniedziałek, 13.05, nabożeństwo majowe połączone z modlitwami fatimskimi i procesją z figurką dookoła kościoła.
  3. Za tydzień dzieci z klas III po raz pierwszy przystąpią do Komunii świętej. Uroczystość odbędzie się na Mszy świętej o godz. 10.00. Kolejna Msza święta zostanie odprawiona o godz. 12.00.
  4. Za tydzień przypada III niedziela miesiąca. W zakrystii będzie istniała możliwość złożenia ofiary w ramach Grona Wspierających Ubogich.
  5. Informujemy, że 9 czerwca w Żarach odbędzie się I Marsz dla Życia i Rodziny, na który serdecznie zapraszamy wszystkich parafian z całymi rodzinami. Będzie to radosny marsz promujący wartości takie jak: rodzina, małżeństwo, wychowanie dzieci, które dla katolików są bardzo ważne.
  6. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła na dzisiejszą niedzielę rodzicom dzieci, które przeżywają rocznicę I Komunii. O posprzątanie świątyni w najbliższą sobotę, prosimy rodziców dzieci, które w tym roku przystąpią do I Komunii.
  7. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Szczególnie polecamy ciekawe książki, modlitewniki, dewocjonalia. Zapraszamy również do lektury prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.