IV Niedziela Wielkanocna – 25.04.2021

 1. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza, początek Tygodnia Modlitw o Powołania. Przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na wsparcie naszego seminarium diecezjalnego.
 2. We wtorek po Mszy wieczornej wspólne czytanie Dzienniczka św. Faustyny.
 3. W piątek o 15.00 Godzina Miłosierdzia z koronką do Miłosierdzia Bożego.
 4. W piątek ks. Proboszcz udziela parafianom i osobom przebywającym na terenie parafii dyspensy od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.
 5. Kandydatów do bierzmowania z klas VII zapraszamy na spotkanie formacyjne: uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w czwartek po Mszy wieczornej, uczniów Szkoły Podstawowej nr 5 w piątek po Mszy wieczornej.
 6. W sobotę wspomnienie św. Józefa, Rzemieślnika, patrona ludzi pracy. W tym dniu rozpoczynamy również nabożeństwa majowe. Zapraszamy do wspólnej modlitwy codziennie o 17.30.
 7. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Zapraszamy na adorację i nabożeństwo o godz. 6.30.
 8. Nauka przed chrztem w najbliższą sobotę o godz. 19.00.
 9. Zmiana tajemnic Żywego Różańca za tydzień na Mszy św. o 8.30.
 10. Informujemy, że za tydzień po Mszach świętych o 7.00, 8.30, 10.00, 11.30 i 13.00 w ramach ogólnopolskiej akcji „Pola nadziei” wolontariusze Hospicjum św. Brata Alberta w Żarach w zamian za datki do puszek będą rozprowadzać posadzone jesienią żonkile i ich symbole, tzw. „żonkilowe broszki”. Zachęcamy do wparcia naszego żarskiego hospicjum.
 11. O posprzątanie kościoła w najbliższą sobotę prosimy mieszkańców ul. Zwycięzców, blok nr 34 (nowe budownictwo).
 12. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Można nabyć ciekawe książki, modlitewniki, dewocjonalia. Zachęcamy do lektury najnowszych wydań prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli” oraz „Małego Gościa” dla dzieci.