IV Niedziela zwykła – 31.01.2021

 1. We wtorek przypada święto Ofiarowania Pańskiego, tradycyjnie nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze święte w naszym kościele o 7.00, 10.00, 16.00 i 18.00. Na każdej Mszy świętej odbędzie się obrzęd błogosławieństwa świec. Jest to także w Kościele Dzień Życia Konsekrowanego, dlatego po każdej Mszy świętej odbędzie się zbiórka do puszek na zakony kontemplacyjne.
 2. We wtorek po Mszy wieczornej wspólne czytanie Dzienniczka św. Faustyny. Przy wyjściu z kościoła można pobrać rozpiskę czytania na kolejny miesiąc.
 3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 4. W czwartek zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00, na której będziemy się modlić o nowe powołania kapłańskie.
 5. W piątek o 15.00 Godzina Miłosierdzia z koronką do Miłosierdzia Bożego. Z tyłu kościoła została wyłożona lista do zapisów na adorację na luty. Każdy, kto nie może uczestniczyć w piątkowej adoracji, może zostawić swoje podziękowania i prośby, w intencji których będą modlić się Strażnicy Godziny Miłosierdzia.
 6. Pierwszopiątkowa spowiedź dla dzieci z klas IV w piątek od godz. 16.30.
 7. Odwiedziny chorych – ks. Proboszcz w piątek, księża wikariusze w sobotę. Rozpoczęcie o 9.00.
 8. W sobotę wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja od 6.30 z racji pierwszej soboty miesiąca.
 9. Nauka przed chrztem w najbliższą sobotę o godz. 19.00.
 10. Zmiana tajemnic Żywego Różańca za tydzień na Mszy św. o 8.30.
 11. Uczniów klas III ze Szkoły Podstawowej nr 5 z rodzicami zapraszamy na Mszę św. z poświęceniem książeczek do nabożeństwa za tydzień o godz. 16.00.
 12. O posprzątanie świątyni w najbliższą sobotę, prosimy mieszkańców z ul. Kasprzaka nr 7, 9 oraz z domków jednorodzinnych.
 13. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Można nabyć ciekawe książki, modlitewniki, dewocjonalia. Zapraszamy również do lektury najnowszych wydań prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli” oraz „Małego Gościa” dla dzieci.