Niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 20.11.2022 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Niedziela – 20.11.2022 r.

 

  1. Dzisiaj III niedziela miesiąca i możliwość złożenia w zakrystii ofiary, w ramach Grona Wspierających Ubogich, którą prowadzi nasz Parafialny Zespół Caritas. A po wszystkich Mszach św. zbiórka do puszek na Seminarium Duchowne.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone tydzień temu na tacę na utrzymanie naszego kościoła  i prowadzonych prac przy świątyni. Zebraliśmy: 5442 zł.
  3. Wypominki za zmarłych, do soboty włącznie, o godz. 17:30.
  4. W tym tygodniu :
  • w czwartek – adoracja Najświętszego Sakramentu od g. 17:00
  • w piątek – Godzina Miłosierdzia wraz z koronką o godz. 15:00. Podczas Godziny Miłosierdzia odprawimy także nabożeństwo medjugorskie z różańcem w intencji pokoju
  1. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła mieszkańcom ul. Górnośląskiej i Kolejowej. O posprzątanie świątyni w najbliższą sobotę prosimy mieszkańców ul. Gnieźnieńskiej.
  2. Za tydzień rozpoczniemy Adwent. Od przyszłej niedzieli Parafialny Zespół Caritas rozprowadzać będzie świece na stół wigilijny (mała świeca – 10 zł, duża – 20zł).
  3. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Dostępne są kalendarze na przyszły rok, lampiony na roraty i medaliki dla klas 3 przygotowujących się do I Komunii. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli” i „Małego Gościa” dla dzieci.
  4. Kurs przedmałżeński odbędzie się w parafii Wniebowzięcia NMP w Żarach. Spotkania od 21 do 26 listopada o g. 18:45, w kościele.