Niedziela Miłosierdzia – 07.04.2024 r.

Niedziela Miłosierdzia Bożego

1. Rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Po wszystkich Mszach św. zbiórka do puszek na działalność charytatywną Caritas.
  2. Z racji przeżywanego dziś odpustu parafialnego, grupy parafialne rozprowadzają dziś ciasta po Mszach św. od godz. 8:30 do 13:00. Dochód przeznaczony będzie na malowanie kościoła.
  3. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary złożone w Niedzielę Wielkanocną na tacę, z przeznaczeniem na utrzymanie kościoła. Zebrano 10 609 zł.
  4. W tym tygodniu:
  • w poniedziałek – liturgiczna uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św.o godz. 7:00 i 18:00.
  • w czwartek – II czwartek miesiąca – modlitwa w intencji Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa w naszej parafii – adoracja od g. 17:00.
  • w piątek – Godzina Miłosierdzia wraz z koronką o godz. 15:00. Zachęcamy do wpisywania się na listę Strażników Godziny Miłosierdzia i pełnienia dyżuru modlitewnego w tym miesiącu.
  1. Spotkanie do bierzmowania kandydatów z klas 7 i 8 we wtorek o godz. 18:30.
  2. Za tydzień II niedziela miesiąca, ofiary zbierane na tacę, jak zawsze przeznaczone będą na potrzeby naszego kościoła i prowadzonych prac przy świątyni.
  3. Msza św. dla rodziców z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św. za tydzień w niedzielę, o godz. 16:00.
  4. Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom ul. Kieleckiej. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona 8 kwietnia o godz. 18:00. O posprzątanie świątyni w najbliższą sobotę prosimy mieszkańców ul. Słonecznej, Cegielnianej, Południowej, Polnej i Wiosennej.
  5. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli” i „Małego Gościa” dla dzieci.