Niedziela Miłosierdzia Bożego – 11.04.2021

1. Zostały zamontowane nowe drzwi wejściowe do naszego kościoła. Dzisiaj przed sumą odpustową o 13.00 ks. Arkadiusz Rzetecki dokona ich poświęcenia.
  2. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone w Niedzielę Wielkanocną na tacę z przeznaczeniem na prace wykonane przy kościele. Zebraliśmy 2982 zł. Dziękujemy także za ofiary od rodzin na ten cel.
  3. Po każdej Mszy świętej odbywa się dzisiaj zbiórka do puszek na działalność Caritas naszej diecezji.
  4. Dzisiaj o godz. 15.00 Parafia NSPJ w Żarach zaprasza maturzystów naszego dekanatu na koronkę do Miłosierdzia Bożego, katechezę i Mszę św. w intencji egzaminów maturalnych.
  5. We wtorek o 18.00 Msza w intencji Strażników Godziny Miłosierdzia. Po Eucharystii wspólne czytanie Dzienniczka św. Faustyny.
  6. W piątek o 15.00 Godzina Miłosierdzia z koronką do Miłosierdzia Bożego.
  7. Kandydatów do bierzmowania z klas VIII zapraszamy na spotkania: uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w czwartek, a uczniów Szkoły Podstawowej nr 5 w piątek po Mszy wieczornej.
  8. Za tydzień przypada III niedziela miesiąca. W zakrystii będzie możliwość złożenia ofiary w ramach Grona Wspierających Ubogich, a przy wyjściu z kościoła będzie zbiórka do puszek na pokrycie kosztów ogrzewania świątyni.
  9. O posprzątanie kościoła w najbliższą sobotę prosimy mieszkańców ul. Zwycięzców, bloki nr 24 i 26 (nowe budownictwo).
  10. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Można nabyć ciekawe książki, modlitewniki, dewocjonalia. Zachęcamy do lektury najnowszych wydań prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli” oraz „Małego Gościa” dla dzieci.