Niedziela w oktawie Narodzenia Pańskiego – Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa – 27.12.2020

1. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na pasterkach i w I Dzień Świąt Bożego Narodzenia na pokrycie kosztów prac prowadzonych przy naszym kościele. Zebraliśmy 5734 zł. Dziękujemy również za ofiary od rodzin na ten cel.
  2. W czwartek ostatni dzień roku kalendarzowego. Zapraszamy do udziału w nabożeństwie dziękczynno-błagalnym o godz. 17.30 i Mszy świętej o 18.00.
  3. W piątek, 1 stycznia, uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, Nowy Rok, światowy dzień modlitw o pokój. Msze św. wg porządku niedzielnego, oprócz Mszy o 7.00. Nie obowiązuje nas w tym dniu wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. We wtorek po Mszy wieczornej wspólne czytanie Dzienniczka św. Faustyny, a w piątek o 15.00 Godzina Miłosierdzia z koronką do Miłosierdzia Bożego.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca.
  6. W tym miesiącu nie będzie odwiedzin u chorych.
  7. W sobotę wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja od 6.30 z racji pierwszej soboty miesiąca.
  8. Nauka przed chrztem w najbliższą sobotę o godz. 19.00.
  9. Zmiana tajemnic Żywego Różańca za tydzień na Mszy św. o 8.30.
  10. Informacje o spotkaniu kolędowym w kościele zostaną podane po Nowym Roku.
  11. O posprzątanie świątyni w najbliższą sobotę prosimy mieszkańców ul. Szarych Szeregów nr 21-33.
  12. Dziękujemy p. Jerzemu – naszemu kościelnemu i panom za wykonanie bożonarodzeniowego wystroju naszego kościoła.
  13. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Możemy zaopatrzyć się w kalendarze na nowy rok i dewocjonalia. Zachęcamy również do lektury świątecznych wydań prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.