Niedziela w oktawie Narodzenia Pańskiego – Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa – 29.12.2019

1. Dziś o godz. 18.40 odbędzie się spotkanie osób wyjeżdżających na pielgrzymkę do Ziemi Świętej.
  2. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na Mszach pasterkowych i w I Dzień Świąt Bożego Narodzenia na pokrycie kosztów prac prowadzonych przy naszym kościele. Zebrano 9712 zł. Dziękujemy również za ofiary od rodzin na ten cel.
  3. We wtorek zakończenie starego roku. Zapraszamy do udziału we Mszy świętej o godz. 18.00, po której nastąpi nabożeństwo dziękczynno-błagalne.
  4. W środę, 1 stycznia, uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, Nowy Rok, światowy dzień modlitw o pokój. Jest to święto nakazane, czyli mamy obowiązek uczestniczenia w tym dniu w Eucharystii. W tym dniu Msze święte odprawiane będą o godz. 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 18.00. Nie będzie Mszy o godz. 7.00.
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Możliwość skorzystania z sakramentu pojednania tylko podczas Mszy świętej o 7.00.
  6. W tym miesiącu nie będzie odwiedzin u chorych.
  7. W sobotę wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja od 6.30 z racji I soboty miesiąca.
  8. W najbliższą sobotę nauka przed chrztem o godz. 19.00.
  9. Zmiana tajemnic Żywego Różańca za tydzień na Mszy św. o 8.30.
  10. Przez cały styczeń kancelaria parafialna czynna będzie tylko w soboty w godz. 10.00-11.00.
  11. O posprzątanie świątyni w najbliższą sobotę, prosimy mieszkańców z ul. Kasprzaka blok nr 1A, 1B, 3 i 5.
  12. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Można nabyć ciekawe książki, modlitewniki, dewocjonalia. Zapraszamy również do lektury najnowszych wydań prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.