Niedziela Zesłania Ducha Świętego – 31.05.2020

1. Dzisiejsza uroczystość kończy Okres Wielkanocny. Komunię wielkanocną możemy przyjąć do przyszłej niedzieli.
  2. Od jutra zapraszamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych połączonych z modlitwą różańcową o ustanie epidemii codziennie o 17.30.
  3. W poniedziałek obchodzimy święto NMP Matki Kościoła.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi świętej przez cały tydzień od godz. 17.30.
  5. W czwartek przypada święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  6. Z powodu epidemii w tym miesiącu nie będzie odwiedzin u chorych.
  7. W sobotę wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja od 6.30 z racji pierwszej soboty miesiąca.
  8. Nauka przed chrztem w najbliższą sobotę po Mszy świętej wieczornej, czyli o godz. 19.00.
  9. Za tydzień w niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Po Mszach świętych zbiórka do puszek na Centrum Opatrzności Bożej w Warszawie.
  10. Zmiana tajemnic Żywego Różańca za tydzień na Mszy św. o 8.30.
  11. Dziękujemy jednej rodzinie za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. O posprzątanie świątyni w najbliższą sobotę, prosimy mieszkańców z  ul. Baczyńskiego – numery parzyste.
  12. Zapraszamy do lektury najnowszych wydań prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”. Gazety do nabycia w sklepiku lub w zakrystii.