V Niedziela Wielkanocna – 10.05.2020

  1. Limit osób mogących brać udział w Mszach i nabożeństwach w naszym kościele to 43 osoby. Zachęcamy osoby starsze, dzieci i młodzież do pozostania w domach i skorzystania z transmisji Mszy świętych i nabożeństw w radiu lub telewizji.
  2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych połączonych z modlitwą różańcową o ustanie epidemii codziennie o 17.30.
  3. W środę, 13 maja, wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej. Zapraszamy na nabożeństwo fatimskie na godz. 17.00, w czasie którego odmówimy różaniec, modlitwy fatimskie i odśpiewamy Litanię Loretańską. W związku z epidemią nie będzie procesji z figurką Matki Bożej.
  4. Za tydzień przypada III niedziela miesiąca. W zakrystii będzie możliwość złożenia ofiary w ramach Grona Wspierających Ubogich.
  5. Kurs przedmałżeński odbędzie się w parafii pw. NSPJ w Żarach w dniach od 17 do 23 maja. Rozpoczęcie w niedzielę 17 maja Mszą św. o godz. 18.00. Nauki w ciągu tygodnia będą głoszone o godz. 19.00.
  6. O posprzątanie świątyni w najbliższą sobotę, prosimy mieszkańców z ul. Zwycięzców – blok nr 21 (nowe budownictwo).
  7. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim, którzy odpowiedzieli na naszą prośbę i dokonali wpłat na konto parafialne lub złożyli ofiarę. W dalszym ciągu prosimy o dokonywanie wpłat, aby parafia mogła funkcjonować. Numer konta jest podany na parafialnej stronie internetowej.
  8. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”. Gazety do nabycia w zakrystii.