V Niedziela Wielkanocna – 19.05.2019

  1. Dziś przypada III niedziela miesiąca. W zakrystii jest możliwość złożenia ofiary w ramach Grona Wspierających Ubogich.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone tydzień temu na tacę na pokrycie kosztów prac prowadzonych przy naszym kościele. Zebrano 7980 zł. Dziękujemy także za ofiary złożone od rodzin na ten cel.
  3. W najbliższą sobotę w konkatedrze w Zielonej Górze pięciu diakonów otrzyma święcenia kapłańskie. Prosimy o modlitwę w intencji nowo wyświęcanych prezbiterów.
  4. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian z całymi rodzinami na I Marsz dla Życia i Rodziny w Żarach, który odbędzie się 9 czerwca. Będzie to radosny marsz promujący wartości takie jak: rodzina, małżeństwo, wychowanie dzieci, które dla katolików są bardzo ważne.
  5. Kurs przedmałżeński w parafii św. Józefa rozpocznie się Mszą św. 2 czerwca o godz. 18.00. Spotkania odbywać się będą codziennie do 7 czerwca o godz. 19.00. Zakończenie kursu 9 czerwca na Mszy św. o godz. 18.00.
  6. Parafia św. Józefa w Żarach zaprasza na nabożeństwo do św. Rity, patronki od spraw trudnych i beznadziejnych, które odbędzie się w środę o godz. 17.00. W czasie nabożeństwa tradycyjne poświęcenie róż i namaszczenie olejem różanym. Po nabożeństwie zostanie odprawiona Msza św. w intencjach polecanych wstawiennictwu św. Rity.
  7. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła na dzisiejszą niedzielę rodzicom dzieci, które przeżywają I Komunię. O posprzątanie świątyni w najbliższą sobotę, prosimy mieszkańców ul. Częstochowskiej.
  8. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Szczególnie polecamy ciekawe książki, modlitewniki, dewocjonalia. Zapraszamy również do lektury prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.