V Niedziela Zwykła – 04.02.2024 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

niedziela – 04.02.2024 r.

 

  1. W tym tygodniu:
  • w środę – nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18:00
  • w czwartek – II czwartek miesiąca – modlitwa w intencji Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa w naszej parafii – adoracja od g. 17:00.
  • w piątek – Godzina Miłosierdzia wraz z koronką o godz. 15:00. Zachęcamy do wpisywania się na listę Strażników Godziny Miłosierdzia i pełnienia dyżuru modlitewnego w tym miesiącu.
  1. W kolejną niedzielę – 11 lutego – przypada wspomnienie objawień Matki Bożej w Lourdes. Obchodzimy w ten dzień Światowy Dzień Chorego. Sakrament Namaszczenia Chorych udzielony będzie po Mszy św. o godz. 8:30. Po wszystkich Mszach św. zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów.
  2. Za tydzień II niedziela miesiąca, ofiary zbierane na tacę, jak zawsze przeznaczone będą na potrzeby naszego kościoła i prowadzonych prac przy świątyni.
  3. Dziękujemy za posprzątanie świątyni mieszkańcom ul. Szarych Szeregów nr 27 i 29. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona we wtorek 08 marca o godz. 18:00. W najbliższą sobotę prosimy mieszkańców ul. Szarych Szeregów nr 35 – 45.
  4. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli” i „Małego Gościa” dla dzieci.
  5. Kurs przedmałżeński rozpoczyna się dzisiaj w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa Mszą św. o godz. 18:00.
  6. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej zmarłych:

+ Łukasz Słomiński