V Niedziela zwykła – 05.02.2023 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 

niedziela – 05.02.2023 r.

 

 1. Dzisiaj po wszystkich Mszach św. zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów.
 2. W tym tygodniu:
 • we wtorek –  nie będzie wspólnego czytania Dzienniczka siostry Faustyny. 
 • w czwartek – adoracja od godz. 17:00.
 • w piątek – Godzina Miłosierdzia wraz z koronką o godz. 15:00. 
 1. Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 12:00. Na spotkanie zapraszamy wszystkich członków Caritas oraz chętnych, którzy chcieliby zaangażować się w działalność pomocy bliźniemu. 
 2. W sobotę przypada wspomnienie objawień Matki Bożej w Lourdes. Jest to też Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy w tym dniu na Mszę św. o godz. 10:00 wraz z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych. 
 3. Za tydzień II niedziela miesiąca. Ofiary zbierane na tacę, jak zawsze, przeznaczone będą na potrzeby naszego kościoła i prowadzonych prac przy świątyni.
 4. Msza św. dla rodziców z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św. za tydzień o godz. 16:00.
 5. Msza św. za zakochanych i pragnących kochać prawdziwą miłością z wprowadzeniem relikwii św. Walentego, patrona zakochanych, w czwartek 09 lutego o godz. 18:00 w kościele św. Józefa Oblubieńca w Żarach. Po Mszy św. błogosławieństwo relikwiami św. Walentego. 
 6. Dziękujemy mieszkańcowi ul. Szarych Szeregów nr od 47 do 57 za posprzątanie naszego kościoła.  O posprzątanie świątyni w najbliższą sobotę prosimy mieszkańców ul. Szarych Szeregów nr od 59 do 69.
 7. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli” i „Małego Gościa” dla dzieci.