V Niedziela zwykła – 07.02.2021

  1. We wtorek o 18.00 Msza w intencji Strażników Godziny Miłosierdzia. Po Eucharystii wspólne czytanie Dzienniczka św. Faustyny.
  2. W czwartek wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. W związku z tym w przyszłą niedzielę po każdej Mszy zbiórka do puszek na wsparcie hospicjów naszej diecezji.
  3. W piątek o 15.00 Godzina Miłosierdzia z koronką do Miłosierdzia Bożego.
  4. Dziś o 16.00 Msza święta z poświęceniem książeczek do nabożeństwa dla uczniów klas III ze Szkoły Podstawowej nr 5. Uczniów klas III ze Szkoły Podstawowej nr 2 z rodzicami zapraszamy za tydzień na godz. 16.00.
  5. W przyszłą niedzielę, jak czynimy w każdą II niedzielę miesiąca, będziemy modlić się o Boże błogosławieństwo w dziele budowy naszego kościoła. Ofiary zbierane w tym dniu na tacę będą przeznaczone na pokrycie kosztów prowadzonych prac.
  6. Dziękujemy na posprzątanie naszego kościoła na dzisiejszą niedzielę mieszkańcom ul. Kasprzaka nr 7, 9 oraz z domków jednorodzinnych. O posprzątanie świątyni w najbliższą sobotę, prosimy mieszkańców z ul. Białostockiej.
  7. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Można nabyć ciekawe książki, modlitewniki, dewocjonalia. Zapraszamy również do lektury najnowszych wydań prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli” oraz „Małego Gościa” dla dzieci.