V Niedziela zwykła – 10.02.2019

  1. Dziś po każdej Mszy świętej odbędzie się zbiórka do puszek na wsparcie hospicjów.
  2. W poniedziałek 11 lutego przypada wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorych. Msze święte w naszym kościele o 7.00 i 18.00. Po każdej z nich nastąpi obrzęd sakramentu namaszczenia chorych. Dekanalne odchody Dnia Chorych odbędą się w kościele rektoralnym (dawnym garnizonowym) w Żarach o godz. 9.00.  Zachęcamy do udziału w tych uroczystościach oraz prosimy o dołożenie starań, aby pomóc osobom chorym w dotarciu do kościoła, by mogły skorzystać z sakramentu namaszczenia.
  3. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa 17 lutego Mszą świętą o godz. 18.00. Nauki będą odbywać się przez cały tydzień o godz. 19.00.
  4. W piątek po Mszy świętej wieczornej zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas siódmych na spotkanie formacyjne.
  5. Za tydzień przypada III niedziela miesiąca. Przy wyjściu z Kościoła zbiórka do puszek na pokrycie kosztów ogrzewania świątyni, a w zakrystii będzie istniała możliwość złożenia ofiary w ramach Grona Wspierających Ubogich.
  6. O posprzątanie świątyni w najbliższą sobotę, prosimy mieszkańców z ul. Młynarskiej i Brata Alberta.
  7. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Szczególnie polecamy ciekawe książki, modlitewniki, dewocjonalia. Zapraszamy również do lektury prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.