VI Niedziela Wielkanocna – 09.05.2021

1. W imieniu Hospicjum św. Brata Alberta składamy serdeczne podziękowania osobom, które wzięły udział w akcji „Pola nadziei”. W jej ramach w naszej parafii zebrano 1168,72 zł.
  2. Przez cały maj zapraszamy na nabożeństwa majowe o godz. 17.30.
  3. Dziś przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na wsparcie odbudowy domu parafialnego w Jakubowie, który w minionym tygodniu został zniszczony przez pożar.
  4. We wtorek o 18.00 Msza w intencji Strażników Godziny Miłosierdzia. Po Eucharystii wspólne czytanie Dzienniczka św. Faustyny.
  5. W czwartek zapraszamy na godz. 17.00 na nabożeństwo fatimskie.
  6. W piątek o 15.00 Godzina Miłosierdzia z koronką do Miłosierdzia Bożego.
  7. W piątek rozpoczynamy nowennę przed Zesłaniem Ducha Świętego.
  8. W sobotę w kościele seminaryjnym w Paradyżu nasz parafianin, kleryk Paweł Ciborowski-Kozłowski przyjmie święcenia diakonatu. Prosimy o modlitwę w jego intencji. Kancelaria parafialna w tym dniu będzie nieczynna.
  9. Diakon Paweł w przyszłą niedzielę będzie głosił homilię na każdej Eucharystii. Po Mszach świętych odbędzie się zbiórka do puszek na wsparcie naszego diecezjalnego seminarium.
  10. Za tydzień przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Będzie to także III niedziela miesiąca. W zakrystii będzie możliwość złożenia ofiary w ramach Grona Wspierających Ubogich.
  11. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w parafii św. Józefa w Żarach w niedzielę 16 maja o godz. 19.00 i potrwa do 23 maja. Nauki będą głoszone codziennie o 19.00.
  12. O posprzątanie kościoła w najbliższą sobotę prosimy mieszkańców ul. Zwycięzców, numery nieparzyste 25-47 (stare budownictwo).
  13. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Można nabyć ciekawe książki, modlitewniki, dewocjonalia. Zachęcamy do lektury najnowszych wydań prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli” oraz „Małego Gościa” dla dzieci.