VI Niedziela Wielkanocna – 17.05.2020

  1. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone tydzień temu na tacę na pokrycie kosztów prac wykonanych przy kościele. Zebraliśmy 3103 zł. Dziękujemy również za ofiary od rodzin na ten cel.
  2. Od dzisiaj limit osób mogących brać udział w Mszach i nabożeństwach w naszym kościele to 65 osób. Zachęcamy osoby starsze, dzieci i młodzież do pozostania w domach i skorzystania z transmisji Mszy świętych i nabożeństw w radiu lub telewizji.
  3. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych połączonych z modlitwą różańcową o ustanie epidemii codziennie o 17.30.
  4. Dziś III niedziela miesiąca. W zakrystii można złożyć ofiarę w ramach Grona Wspierających Ubogich.
  5. Kurs przedmałżeński w parafii pw. NSPJ w Żarach rozpoczyna się dzisiaj Mszą świętą o godz. 18.00. Nauki będą głoszone przez cały tydzień do 23 maja o godz. 19.00.
  6. W piątek rozpoczynamy nowennę przed Zesłaniem Ducha Świętego.
  7. Za tydzień przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  8. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła na dzisiejszą niedzielę mieszkańcom ul. Zwycięzców – blok nr 21. Msza święta za sprzątających i ofiarodawców zostanie odprawiona we wtorek 19 maja o 18.00. O posprzątanie świątyni w najbliższą sobotę, prosimy mieszkańców z  ul. Zwycięzców – blok nr 23 (nowe budownictwo).
  9. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Można nabyć ciekawe książki, modlitewniki, dewocjonalia. Zapraszamy również do lektury najnowszych wydań prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.