VI Niedziela Wielkanocna – 26.05.2019

1. W piątek rozpoczyna się nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego. Będzie ona odmawiana w ramach nabożeństwa majowego.
  2. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od 6.30.
  3. W najbliższą sobotę nauka przed chrztem po Mszy świętej wieczornej, czyli o godz. 19.00.
  4. Zmiana tajemnic Żywego Różańca za tydzień na Mszy św. o 8.30.
  5. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Po każdej Mszy przy wyjściu z kościoła odbędzie się zbiórka do puszek na wsparcie Centrum Opatrzności Bożej.
  6. Od soboty rozpoczynamy odprawianie nabożeństw czerwcowych. W dni powszednie będą one sprawowane po Mszy wieczornej, w niedziele i święta o 17.30.
  7. Kurs przedmałżeński w parafii św. Józefa rozpocznie się Mszą św. 2 czerwca o godz. 18.00.
  8. Zapraszamy do udziału w Marszu dla Życia i Rodziny, który odbędzie się w niedzielę 9 czerwca. Rozpocznie się o godz. 14.00 przy pomniku Jana Pawła II (przy kościele NSPJ). Następnie przejdzie ulicami naszego miasta do kościoła NSPJ. Marsz zakończy się Mszą św. w intencji rodzin. Za tydzień po każdej Mszy św. wolontariusze będą rozdawali gazetki na temat tego wydarzenia.
  9. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła na dzisiejszą niedzielę mieszkańcom ul. Częstochowskiej. O posprzątanie świątyni w najbliższą sobotę, prosimy mieszkańców ul. Baczyńskiego (numery parzyste).
  10. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Szczególnie polecamy ciekawe książki, modlitewniki, dewocjonalia. Zapraszamy również do lektury prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.