VI Niedziela zwykła – 16.02.2020

1. Dziś przypada III niedziela miesiąca. W zakrystii jest możliwość złożenia ofiary w ramach Grona Wspierających Ubogich, a przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na pokrycie kosztów ogrzewania świątyni.
  2. Kurs przedmałżeński w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Żarach rozpocznie się w dzisiaj Mszą św. o godz. 18.00. Spotkania codziennie do soboty o godz. 19.00.
  3. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary na tacę z przeznaczeniem na prace wykonane przy kościele. Zebrano 6760 zł.
  4. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkania formacyjne: klasy VIII w środę, klasy VII w czwartek po Mszy świętej wieczornej.
  5. W najbliższą sobotę kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  6. O posprzątanie świątyni w najbliższą sobotę, prosimy mieszkańców z ul. Szkolnej i Serbskiej.
  7. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Szczególnie polecamy ciekawe książki, modlitewniki, dewocjonalia. Zapraszamy również do lektury prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.