VI Niedziela zwykła – 17.02.2019

  1. Dziś przypada III niedziela miesiąca. Przy wyjściu z Kościoła zbiórka do puszek na pokrycie kosztów ogrzewania świątyni, a w zakrystii istnieje możliwość złożenia ofiary w ramach Grona Wspierających Ubogich.
  2. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa dzisiaj Mszą świętą o godz. 18.00. Nauki będą odbywać się przez cały tydzień o godz. 19.00.
  3. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkania formacyjne: klasy VIII SP w czwartek po Mszy wieczornej, klasy III gimnazjum w piątek po Mszy wieczornej.
  4. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone tydzień temu na tacę na pokrycie kosztów prac prowadzonych przy naszym kościele. Zebrano 6305 zł. Dziękujemy również za ofiary od rodzin na ten cel.
  5. Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania rodzinie Jagas za ufundowanie granitowych kropielnic do naszego kościoła. Zostały one zamontowane przy drzwiach wejściowych.
  6. Warsztaty liturgiczno-muzyczne mające na celu nabycie umiejętności w zakresie emisji głosu, śpiewu chóralnego i interpretacji tekstów odbędą się w Zielonej Górze w dniach 15-17 marca. Zainteresowanych zapraszamy do zakrystii, gdzie można uzyskać więcej informacji.
  7. O posprzątanie świątyni w najbliższą sobotę, prosimy mieszkańców z ul. Szkolnej i Serbskiej.
  8. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Szczególnie polecamy ciekawe książki, modlitewniki, dewocjonalia. Zapraszamy również do lektury prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.