VII Niedziela Zwykła – 20.02.2022 r.

Niedziela – 20.02.2022 r.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone tydzień temu na tacę z przeznaczeniem na pokrycie kosztów wykonywanych prac. Zebrano 5 449 zł. Dziękujemy za złożone ofiary od rodzin na ten cel.
  2. Dzisiaj III niedziela miesiąca i możliwość złożenia w zakrystii ofiary w ramach Grona Wspierających Ubogich, którą prowadzi nasz Parafialny Zespół Caritas. Również dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na ogrzewanie naszego kościoła.
  3. W tym tygodniu:
  • we wtorek – po Mszy św. wieczornej, wspólne czytanie Dzienniczka siostry Faustyny i katecheza.
  • w czwartek – adoracja od godz. 17:00.
  • w piątek – Godzina Miłosierdzia wraz z koronką o godz. 15:00.
  1. Nabożeństwo do Maryi – Królowej Pokoju w piątek. Msza św. o godz. 18:00, a następnie adoracja wraz z różańcem i koronką pokoju.
  2. Kancelaria parafialna czynna w tym tygodniu we wtorek i czwartek. W sobotę kancelaria nieczynna.
  3. O posprzątanie świątyni w najbliższą sobotę, prosimy mieszkańców ul. Kasprzaka blok nr 7, 9 oraz domki jednorodzinne.
  4. Kurs przedmałżeński rozpoczyna się dzisiaj w parafii Najśw. Serca Pana Jezusa w Żarach, o godz. 18:00.
  5. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli” i „Małego Gościa” dla dzieci.