Wniebowstąpienie Pańskie – 24.05.2020

1. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych połączonych z modlitwą różańcową o ustanie epidemii i nowenną do Ducha Świętego codziennie o 17.30.
  2. Na tablicy ogłoszeń znajduje się informacja o Inicjatywie „Zranieni w Kościele”. Jest to telefon wsparcia dla osób wykorzystanych seksualnie we wspólnocie kościelnej, czynny w każdy wtorek od godz. 19 do 22. Wszystkie osoby w ten sposób zranione, potrzebujące wysłuchania, rady i wsparcia, zachęcamy do skorzystania z tej bezpłatnej, anonimowej i profesjonalnej pomocy.
  3. We wtorek przypada Dzień Matki. W naszych modlitwach pamiętajmy o naszych mamach. Wypraszajmy im Boże błogosławieństwo, a zmarłym dar życia wiecznego.
  4. Za tydzień przypada uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
  5. O posprzątanie świątyni w najbliższą sobotę, prosimy mieszkańców z  ul. Częstochowskiej.
  6. Zapraszamy do lektury najnowszych wydań prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”. Gazety do nabycia w sklepiku lub w zakrystii.