Wniebowzięcie NMP – 15.08.2021

1. Dziś trzecia niedziela miesiąca, w zakrystii można złożyć ofiary w ramach Grona Wspierających Ubogich.
  2. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone tydzień temu na tacę z przeznaczeniem na prace wykonane przy kościele. Zebraliśmy 5121 zł. Dziękujemy także za ofiary od rodzin na ten cel.
  3. W piątek o 15.00 Godzina Miłosierdzia z koronką do Miłosierdzia Bożego.
  4. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła na dzisiejszą niedzielę mieszkańcom ul. Męczenników Oświęcimskich 11. Msza w intencji sprzątających i ofiarodawców zostanie odprawiona 26.08 o godz. 18.00. O posprzątanie świątyni w najbliższą sobotę, prosimy mieszkańców ul. Męczenników Oświęcimskich – blok nr 13.
  5. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Można nabyć ciekawe książki, modlitewniki, dewocjonalia. Zachęcamy do lektury najnowszych wydań prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli” oraz „Małego Gościa” dla dzieci.