XI Niedziela zwykła – 13.06.2021

1. Zapraszamy dziś na godz. 17.00 na nabożeństwo fatimskie.
  2. Dzisiaj po Mszach świętych zbiórka do puszek na wsparcie KUL-u i  innych uczelni katolickich.
  3. W związku z poprawieniem się sytuacji epidemicznej w naszym kraju i stopniowym ograniczaniu obostrzeń, biskup diecezjalny podjął decyzję o odwołaniu dyspensy od obowiązku uczestnictwa w Eucharystii w niedziele i święta nakazane od dnia 20 czerwca.
  4. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe przez cały miesiąc o godz. 17.30.
  5. We wtorek zapraszamy na Mszę św. w intencji ks. Piotra z możliwością złożenia życzeń z okazji jego zbliżających się imienin.
  6. We wtorek po Mszy wieczornej wspólne czytanie Dzienniczka św. Faustyny.
  7. W środę przypada 9 rocznica święceń biskupich bpa Tadeusza Lityńskiego. Prosimy o modlitwę w intencji Pasterza naszej diecezji.
  8. W piątek uroczystość NMP z Rokitna, głównej Patronki naszej diecezji. W tym dniu nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  9. W piątek o 15.00 Godzina Miłosierdzia z koronką do Miłosierdzia Bożego.
  10. Za tydzień przypada III niedziela miesiąca. W zakrystii będzie możliwość złożenia ofiary w ramach Grona Wspierających Ubogich.
  11. Msza święta w intencji ofiarodawców i osób przygotowujących ołtarz z ul. Męczenników Oświęcimskich zostanie odprawiona 6 sierpnia o 18.00.
  12. Dziękujemy na posprzątanie naszego kościoła na dzisiejszą niedzielę mieszkańcom Częstochowskiej. O posprzątanie świątyni w najbliższą sobotę, prosimy mieszkańców ul. Baczyńskiego – numery parzyste.
  13. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Można nabyć ciekawe książki, modlitewniki, dewocjonalia. Zachęcamy do lektury najnowszych wydań prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli” oraz „Małego Gościa” dla dzieci.