XII Niedziela Zwykła – 19.06.2022 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Niedziela – 19.06.2022 r.

 

 1. Dzisiaj III niedziela miesiąca i możliwość złożenia w zakrystii ofiary w ramach Grona Wspierających Ubogich, którą prowadzi nasz Parafialny Zespół Caritas. Dziękujemy za ofiary złożone tydzień temu na tacę z przeznaczeniem na naszą świątynię. Zebrano 4 982 zł. Dziękujemy za złożone ofiary od rodzin na ten cel.
 2. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim za przygotowanie i uczestnictwo w procesji Bożego Ciała.
 3. Zapraszamy do uczestnictwa w tradycyjnej oktawie Bożego Ciała. Po nabożeństwie czerwcowym o godz. 17.30 procesja wokół naszego kościoła. W czwartek na zakończenie oktawy błogosławieństwo ziół i kwiatów.
 4. W tym tygodniu:
 • we wtorek – Msza św. w intencji Strażników Godziny Miłosierdzia pełniących dyżur w tym miesiącu oraz ich rodzin. Wspólne czytanie  Dzienniczka siostry Faustyny po wieczornej Mszy św.
 • w czwartek – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Adoracja Najśw. Sakramentu od g. 17:00.
 • w piątek – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Godzina Miłosierdzia wraz z koronką o godz. 15:00. Odpust w parafii Serca Pana Jezusa w Żarach o godz. 18:00.
 • w sobotę – wspomnienie obowiązkowe Niepokalanego Serca Maryi. Nabożeństwo medjugorskie do Królowej Pokoju (Różaniec i Koronka Pokoju) po wieczornej Mszy św.
 1. Msza św. w intencji ks. Piotra (urodzinowo –imieninowa) w najbliższą środę, o godz. 18.00.
 2. Kandydatów do bierzmowania z klas VII zapraszamy na spotkanie formacyjne w czwartek, o godz.. 18:45.
 3. W piątek zakończenie roku szkolnego i katechetycznego dla dzieci i młodzieży. Msza św. na zakończenie roku o godz. 8:00. Zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli, katechetów i rodziców, by wspólnie podziękować Panu Bogu za łaski otrzymane w minionym roku.
 4. O posprzątanie świątyni w najbliższą sobotę prosimy mieszkańców ul. Zwycięzców nr od 25 do 47 (stare budownictwo).
 5. W sklepiku parafialnym polecamy do czytania prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego”, „Niedzielę”, „Małego Gościa” dla dzieci.