XII Niedziela zwykła – 20.06.2021

  1. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone tydzień temu na tacę z przeznaczeniem na prace wykonane przy kościele. Zebraliśmy 5271 zł. Dziękujemy także za ofiary od rodzin na ten cel.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe przez cały miesiąc o godz. 17.30.
  3. Dziś III niedziela miesiąca. W zakrystii jest możliwość złożenia ofiary w ramach Grona Wspierających Ubogich.
  4. We wtorek po Mszy wieczornej wspólne czytanie Dzienniczka św. Faustyny.
  5. W czwartek uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  6. W piątek zakończenie roku szkolnego i katechetycznego dla dzieci i młodzieży. Msza św. na zakończenie roku o godz. 8:00. Zapraszamy wszystkie dzieci, młodzież, nauczycieli, katechetów i rodziców, by wspólnie podziękować Panu Bogu za łaski otrzymane w minionym roku.
  7. W piątek o 15.00 Godzina Miłosierdzia z koronką do Miłosierdzia Bożego.
  8. W piątek, jak zawsze 25. dnia miesiąca, zapraszamy na modlitwę ku czci Królowej Pokoju i nabożeństwo medziugorskie, które w tym miesiącu odbędzie się po Mszy wieczornej.
  9. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła na dzisiejszą niedzielę mieszkańcom ul. Baczyńskiego – numery parzyste. Msza w intencji sprzątających i ofiarodawców zostanie odprawiona 12.07 o godz. 7.00. O posprzątanie świątyni w najbliższą sobotę, prosimy mieszkańców ul. Baczyńskiego – numery nieparzyste.
  10. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Można nabyć ciekawe książki, modlitewniki, dewocjonalia. Zachęcamy do lektury najnowszych wydań prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli” oraz „Małego Gościa” dla dzieci.