XII Niedziela zwykła – 21.06.2020

 1. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone tydzień temu na tacę z przeznaczeniem na prace wykonane przy kościele. Zebraliśmy 5344 zł. Dziękujemy również za ofiary od rodzin na ten cel.
 2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych połączonych z modlitwą różańcową o ustanie epidemii codziennie o 17.30.
 3. Dzisiaj o 16.00 Msza święta dla dzieci klas III i ich rodziców.
 4. Dziś przypada III niedziela miesiąca. W zakrystii jest możliwość złożenia ofiary w ramach Grona Wspierających Ubogich.
 5. Kandydatów do bierzmowania z obu grup zapraszamy na spotkanie we wtorek po Mszy św. wieczornej.
 6. W środę przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Jest to dzień imienin ks. Jana Bagińskiego. Prosimy o modlitwę w jego intencji. Msza święta o Boże błogosławieństwo dla ks. Jana będzie sprawowana o godz. 18.00.
 7. Grupa Królowej Pokoju zaprasza w czwartek 25 czerwca na godz. 17.00 na adorację oraz na Mszę świętą o 18.00 w rocznicę objawień Matki Bożej w Medjugorje.
 8. W piątek zakończymy rok szkolny i katechetyczny. Módlmy się za dzieci, młodzież, rodziców i nauczycieli, prosząc o dobre przeżycie wakacji. Uczniów, a zwłaszcza absolwentów szkół, rodziców i pracowników szkół zapraszamy do podziękowania Panu Bogu za miniony czas na Mszach świętych w tym dniu o godz. 7.00 i 18.00. Okazja do spowiedzi przez cały tydzień o godz. 17.30.
 9. Za tydzień 28 czerwca parafia w Sieniawie Żarskiej będzie obchodzić uroczystość odpustową – św. Apostołów Piotra i Pawła. Suma odpustowa o godz. 12.00.
 10. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła na dzisiejszą niedzielę mieszkańcom ul. Głogowskiej oraz ul. Męczenników Oświęcimskich – numery parzyste 2-12. Msza święta za sprzątających i ofiarodawców zostanie odprawiona w sobotę 27 czerwca o 18.00. O posprzątanie świątyni w najbliższą sobotę, prosimy mieszkańców ul. Męczenników Oświęcimskich – numery parzyste 14-24.
 11. Zapraszamy do lektury najnowszych wydań prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”. Gazety do nabycia w sklepiku lub w zakrystii.