XIII Niedziela zwykła – 27.06.2021

1. Do środy zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe o godz. 17.30.
  2. Rozpoczęliśmy wakacje. Przypominamy wszystkim parafianom, zwłaszcza dzieciom i młodzieży, o obowiązku uczestniczenia we Mszy św. niedzielnej i świątecznej mimo wakacyjnego wypoczynku.
  3. W okresie wakacyjnym, a więc do końca sierpnia, w naszym kościele nie będzie Mszy św. o godz. 13.00, a kancelaria parafialna będzie czynna tylko w sobotę w godz. 10.00 – 11.00.
  4. We wtorek uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, w tym dniu szczególnie modlić się będziemy w intencji ojca świętego Franciszka. W tym dniu zbieramy ofiarę na tzw. „świętopietrze”, czyli na działalność charytatywną papieża.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  6. W piątek o 15.00 Godzina Miłosierdzia z koronką do Miłosierdzia Bożego.
  7. Odwiedziny chorych – ks. Proboszcz w piątek, ks. Andrzej w sobotę. Rozpoczęcie o 9.00. Ks. Piotr swoich chorych odwiedzi w ostatnią sobotę lipca.
  8. W sobotę wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja od 6.30 z racji pierwszej soboty miesiąca.
  9. Nauka przed chrztem w najbliższą sobotę o godz. 19.00.
  10. Zmiana tajemnic Żywego Różańca za tydzień na Mszy św. o 8.30.
  11. O posprzątanie świątyni w najbliższą sobotę, prosimy mieszkańców ul. Męczenników Oświęcimskich nr 2 – 12 – numery parzyste.
  12. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Można nabyć ciekawe książki, modlitewniki, dewocjonalia. Zachęcamy do lektury najnowszych wydań prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli” oraz „Małego Gościa” dla dzieci.