XIV Niedziela Zwykła – 03.07.2022 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XIV Niedziela Zwykła

  1. W tym tygodniu
  • w czwartek – I czwartek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00 i modlitwa z prośbą o nowe powołania kapłańskie i zakonne
  • w piątek – Godzina Miłosierdzia o godz. 15:00
  1. Za tydzień II niedziela miesiąca, tradycyjnie będziemy modlić się z prośbą  o Boże błogosławieństwo w dziele budowy naszej świątyni parafialnej, a ofiary składane na tacę, będą przeznaczone na pokrycie kosztów realizowanych prac.
  2. W przyszłą niedzielę, nasz parafianin ojciec Paweł Nycko, odprawi Mszę św. prymicyjną o godz. 18:00. Po Mszy św. błogosławieństwo prymicyjne. Prosimy o modlitwę w intencji nowego kapłana. Będzie również możliwość złożenia życzeń dla ojca Pawła.
  3. W okresie wakacyjnym w niedzielę nie ma Mszy św. o godz. 13:00, a kancelaria parafialna czynna tylko w sobotę od godz. 10:00 do 11:00.
  4. Składamy podziękowanie za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. Msza św. w intencji sprzątających świątynię i ofiarodawców z ul. Zwycięzców nr 21 klatki od A do F, będzie odprawiana 20 lipca o godz. 07,00. O posprzątanie świątyni na kolejny tydzień prosimy mieszkańców ul. Zwycięzców, blok nr 23 klatki od A do F (nowe budownictwo).
  5. W sklepiku parafialnym do kupienia prasa katolicka: „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i „Mały Gość” dla dzieci.