XIV Niedziela zwykła – 04.07.2021

  1. W okresie wakacyjnym, a więc do końca sierpnia, w naszym kościele w niedzielę nie będzie Mszy św. o godz. 13.00, a kancelaria parafialna będzie czynna tylko w sobotę w godz. 10.00 – 11.00.
  2. W piątek o 15.00 Godzina Miłosierdzia z koronką do Miłosierdzia Bożego.
  3. W przyszłą niedzielę, jak czynimy w każdą II niedzielę miesiąca, będziemy modlić się o Boże błogosławieństwo w dziele budowy naszego kościoła. Ofiary zbierane w tym dniu na tacę będą przeznaczone na pokrycie kosztów prowadzonych prac.
  4. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła na dzisiejszą niedzielę mieszkańcom ul. Męczenników Oświęcimskich 8 i 10. Msza w intencji sprzątających i ofiarodawców zostanie odprawiona 13.08 o godz. 7.00. O posprzątanie świątyni w najbliższą sobotę, prosimy mieszkańców ul. Męczenników Oświęcimskich – numery parzyste 14-24.
  5. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Można nabyć ciekawe książki, modlitewniki, dewocjonalia. Do zakupienia także książka o życiu św. Faustyny Kowalskiej w cenie 10 zł. Zachęcamy do lektury najnowszych wydań prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli” oraz „Małego Gościa” dla dzieci.