XIV Niedziela zwykła – 05.07.2020

  1. W okresie wakacyjnym w naszym kościele nie będzie w niedzielę Mszy św. o godz. 13.00, a kancelaria parafialna będzie czynna tylko w sobotę w godz. 10:00 – 11:00. Przypominamy wszystkim parafianom, zwłaszcza dzieciom i młodzieży, o obowiązku uczestniczenia we Mszy św. niedzielnej i świątecznej mimo wakacyjnego wypoczynku.
  2. W przyszłą niedzielę, jak czynimy w każdą II niedzielę miesiąca, będziemy modlić się o Boże błogosławieństwo w dziele budowy naszego kościoła. Ofiary zbierane w tym dniu na tacę będą przeznaczone na pokrycie kosztów prowadzonych prac.
  3. Obchody Narodowego Dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Wołyńskiej odbędą się w sobotę 11 lipca. O godz. 6.30 Msza św. w kościele św. Józefa, o 10.30 złożenie kwiatów przy pomniku na placu przy kościele św. Józefa, o 12.00 uroczystości przy Krzyżu Wołyńskim na Cmentarzu Komunalnym w Żarach. Zapraszamy do udziału.
  4. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła na dzisiejszą niedzielę mieszkańcom ul. Męczenników Oświęcimskich – numery 34-36. Msza święta za sprzątających i ofiarodawców zostanie odprawiona 8 lipca o 7.00. O posprzątanie świątyni w najbliższą sobotę, prosimy mieszkańców ul. Męczenników Oświęcimskich – numery 1 i 3.
  5. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Szczególnie polecamy ciekawe książki, modlitewniki, dewocjonalia. Zapraszamy również do lektury prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.