XIV Niedziela zwykła – 07.07.2019

  1. W okresie wakacyjnym, a więc do końca sierpnia, w naszym kościele nie będzie Mszy św. o godz. 13.00, a kancelaria parafialna będzie czynna tylko w sobotę w godz. 10:00 – 11:00.
  2. W sobotę zapraszamy do udziału w nabożeństwie fatimskim. Rozpocznie się od godziny 17:00 adoracją, modlitwami i procesją wokół kościoła z figurą Matki Bożej Fatimskiej, a po niej Msza święta.
  3. W przyszłą niedzielę, jak czynimy w każdą II niedzielę miesiąca, będziemy modlić się o Boże błogosławieństwo w dziele budowy naszego kościoła. Ofiary zbierane w tym dniu na tacę będą przeznaczone na pokrycie kosztów prowadzonych prac.
  4. W przyszłą niedzielę w parafii MB Szkaplerznej w Żarach-Kunicach odbędzie się odpust parafialny wraz z poświęceniem i nałożeniem szkaplerza. Suma odpustowa o godzinie 12:00.
  5. Tydzień temu w ogłoszeniach nastąpiła pomyłka – Msza święta za ofiarodawców i ubierających ołtarz na Boże Ciało z ul. Męczenników Oświęcimskich zostanie odprawiona 10 lipca o godz. 18.00, a nie, tak jak ogłaszaliśmy, 11 lipca.
  6. Dziękujemy za posprzątanie naszego kościoła na dzisiejszą niedzielę 3 osobom z ul. Męczenników Oświęcimskich nr 1 i 3. O posprzątanie świątyni w najbliższą sobotę, prosimy mieszkańców ul. Męczenników Oświęcimskich, blok nr 9.
  7. Zapraszamy do sklepiku parafialnego. Szczególnie polecamy ciekawe książki, modlitewniki, dewocjonalia. Zapraszamy również do lektury prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.